Головна » 2012 » Червень » 16 » 7-й тур (результати та огляд матчів)
7-й тур (результати та огляд матчів)
16 червня 7 тyp
16.06. 18:00 "ГазМяс" (Хомутець) - "Рубін" (Ставище) 1:3
16.06. 13:00 "Олімпік" (Брусилів) - ФК Ставище2:0
16.06. 17:00 "Здвиж" (Брусилів) - "Сокіл" (Покришів, Водотиї)1:3
16.06. 11:00 "Січ" (Привороття) - "Імпульс" (Брусилів) 16:1
16.06. 15:00 "Динамо" (Морозівка) - "Колос" (Брусилів) 2:4
16.06. 18:00 "Інтер" (Ковганівка) - "Соловей" (Соловіївка) 4:6
16.06. --:-- "Юність" (Осівці , Озеряни) - ФК Лазарівка 2:1
ФК Морозівка - пропускає тур
Напевно вперше на стадіоні "Мрія" було проведено в один день чотири матчі районного чемпіонату.
Перший матч "Січ" - "Імпульс" виправдав очікування всіх вболівальників , було лише одне питання скільки цього разу пропустить "Імпульс" - 16
Другий матч на "Мрії" - центральний "Олімпік" - ФК Ставище відбувся в 13-00 в самий жаркий період дня. Рахунок свідчить що гра була напружена і високого рівня , "Олімпік" здобув сьому підряд перемогу і ще міцніше закріпився на золотий позиції.
Далі матч на "Мрії" - "Динамо" - "Колос" динамівці хоч і великого свого бажання , не змогли конкурувати цілий матч з більш технічними гравцями команди "Колос".
Останній матч суботній матч на "Мрії" подарував головну сенсацію туру , і порадував команди які займають місця вище "Здвижа" , адже вже зараз триває досить запекла боротьба за місця в першій трійці , тож 1:3. "Сокіл" перемагає після чотирьох безвиграшних матчів. Також цікавий факт , усі очки у цьому році "Здвиж" набирав граючи у неділю зранку.
"Соловей" здобув другу перемогу , що дозволило команді піднятися на декілька позицій. Гра була досить цікава , про що свідчить камбек "Інтера" , на початку другого тайму рахунок вже був 4:1 на користь нашої команди , а до 80-ї хвилини 4:4. Все таки ми вирвали перемогу 6:4 і вдячні "Інтеру" за цікаву гру!
Також варто відзначити що в нашій команді стануться деякі зміни , що дасть команді боротися як мініум за за місця в першій вісімці.
Переглядів: 480 | Додав: arsenal | Рейтинг: 0.0/0