Головна » 2013 » Березень » 15 » Засідання Районної Федерації Футболу
Засідання Районної Федерації Футболу

09.03.2013 року в приміщенні актового залу Брусилівської районної державної адміністрації було продовжено засідання Районної федерації футболу, на якому вирішувалися, питання обрання голови федерації та затвердження регламенту чемпіонату району з футболу на 2013-2014 рік. На засіданні зібралися представники всіх команд району що мають намір приймати участь у сезоні 2013 року. Головою федерації було повторно обрано Кузьменка Віктора Йосиповича з чим його і вітаємо. Щодо регламенту то він був затверджений і всі його пункти були обговорені. Також стала відома дата проведення першого в цьому сезоні турніру - Кубку Зятківського Д.Д. , котрий пройде 6 квітня 2013 року. Щодо вирішення питання щодо місця проведення та системи турніру, буде зібрано збори команд 30.03.2013 року.

Інформацію взято> http://fcdinamo.ucoz.com>

Переглядів: 360 | Додав: arsenal | Рейтинг: 0.0/0