Сайт ФК "Водотиї-Соловей" (Водотиї, Соловіївка)

Головна » 2012 » Квітень » 29
В цьому році у чемпіонаті району прийме участь 16 команд!
Нагадаємо що минулого року було 14 і чемпіонат проводився у два кола. Три нових команди поповнять список учасників. Це - Олімпік (Брусилів) , Імпульс (Брусилів) та ФК Морозівка. Варто відмітити , що ці команди дуже молоді і хочуть себе позитивно зарекомендувати в перші роки свого існування.
Один клуб нажаль не буде брати участь в цьому році у чемпіонаті це - Нові Озеряни...
P.S. Також можливо не будуть грати Водотиї , які об'єднаються з Покришивом.
[table][tr][th][th][tr] [/table]
Просмотров: 444 | Добавил: arsenal | Дата: 29.04.2012 | Комментарии (0)

Задля покращення своєї гри "Соловей" провів товариський матч з новоствореною командою "Імпульс" з Брусилова.
Матч пройшов за помітної переваги нашої команди і вже на 5 хвилині Хоруженко Андрій забив свій перший гол у матчі , далі Гриб Валерій чудовим ударом у дев'ятку подвоєв перевагу у рахунку , до кінця тайму ще один гол забив Хоруженко А.
Перший закінчився з рахунком 3-1 , так само і другий тільки забивав лише Хоруженко!:) Загалом рахунок матчу 6-2!