Головна » 2012 » Листопад » 24

Найгучніші події сезону.

10. Створення все-таки єдиної ліги на просторах району(для чого це потрібно було робити зараз незнає ніхто - лише негативні відгуки.
1) Не вдалося провести кубок району.
2) Незадоволення команд щодо пізнього календаря.
3) Безмотиваційність більшості команд в кінці сезону).

9. Створення нових конкурентноспроможних команд ("Олімпік" , ФК Морозівка , "Імпульс")

8. Падіння вниз до недавно сильних команд - "ГазМяс" , "Сокіл". Також неочікувано низьке місце минулорічного чемпіона - Здвижа.

7. Скандальні матчі за участі команди - "ГазМяс" (Хомутець) Наприклад: "Динамо" - "ГазМяс" , "ГазМяс" - "Олімпік" , "ГазМяс" - "Соловей"

6. Зникнення прекрасної команди у Водотиях.

5. Другий сезон поспіль "Колос" розчаровує своїх прихильників низьким третім місцем.

4. Вдалий виступ чемпіона району у обласному турнірі Ліга Чемпіонів та відмова грати у чемпіонаті області районної команди - "Брусилів-Здвиж"

3. Сенсаційні результати: "Динамо" - "Інтер" 1 : 2 , "Рубін" - "Соловей" 5 : 6 , "Олімпік" - "Соловей" 5 : 6 , "Олімпік" - ФК Морозівка 2 : 3 , "Здвиж" - ФК Морозівка 2 : 7

2. "Морозівське дербі" та його наслідки.

1. Брусилів+Біла Церква=Чемпіонство! Перше "золоте" місце "Олімпіка".
... Читати далі »
Просмотров: 447 | Добавил: arsenal | Дата: 24.11.2012 | Комментарии (0)