Головна » 2013 » Лютий » 18

У суботу як і передбачалося відбувся кубок памяті Тимошенка В. Г. , започаткований у 2012 році Соловіївською сільською радою. Перед початком змагань сільський голова Козар М.Д. привітав всіх учасників з початком турніру і вшанувавши загиблого афганця - Тимошенка В.Г. всі переключилися насамперед до самого проведення турніру. У цьому році бажання приймати участь у розіграші виявили шість команд.

Соловіївка
Морозівка
Осівці
Брусилівський РВ УМВС
Привороття
Лазарівка

До фіналу вийшли команди Брусилівський РВ УМВС   та Соловіївка , але нажаль перемогу здобула брусиліваська , залишивши на другому місці Соловіївку.
В таблиці наведено результати матчів:

По закінченню змагань переможець та призери були нагороджені заслуженими призами , а глядачі залишилися задоволеними цікавою грою волейболістів , які з кожнем змаганням показують все більш і більш змістовнішу гру. ... Читати далі »
Просмотров: 534 | Добавил: arsenal | Дата: 18.02.2013 | Комментарии (0)