Головна » 2013 » Квітень » 14

4 квітня у Житомирі відбулись збори представників футбольних команд, які приймуть участь у Кубку та Чемпіонату Житомирщини з футболу, який проводитиме Житомирська обласна федерація футболу під керівництвом Юрія Опанащука.

У Кубку Житомирської області планується, що візьмуть участь 28 команд, серед яких дві команди представлятиме брусилівський район – ФК «Січ» (Привороття) та «Здвиж» (Брусилів). У попередньому раунді команди зустрінуться лише один раз. Згідно жеребкування, «Січ» 27 квітня прийме вдома ФК Миропіль. ФК «Здвиж» за результатами жеребкування поїде в гості до ФК Ружин.

Також було прийнято цього року проводити єдиний Чемпіонат Житомирщини без поділу на ліги. За попередніми даними у ньому візьму участь 14 або 16 команд. Старт Чемпіонату намічено на 18 травня.

Календар Кубку Житомирської області з футболу 2013 року
на призи газети "Житомирщина"

Попередній етап. 27 квітня 2013 року

1. ФК"Шкіряник" (Бердичів) - "Нива" (Попільня)