Головна » 2012 » Травень » 29
У неділю на стадіоні "Мрія" (Брусилів) відбудеться гра між командами "Здвиж" (Брусилів) - "Соловей (Соловіївка)
початок матчу: 10-00 "Здвиж" (Брусилів)
Досягнення: чемпіон району 2011
Команда носить назву однойменну з назвою річки , яка протікає по території нашого району - "Здвиж". І що саме цікаве , це єдина команда на території району , яка має свого президента , - голову Брусилівської районної федерації футболу В.Й. Кузьменка. Керівником команди є Ігнатенко Віктор , який і тримає під контролем всі організаційні питання в команді. Базовим стадіоном команди є центральний стадіон селища.
Варто відзначити і той факт , що команда складається переважно з гравців , які з великим футболом знайомі вже не один рік , що свідчить про хорошу зіграність та порозуміння між гравцями в команді. Але , як показав дебютний сезон 2010 року , саме в тому сезоні те порозуміння та зіграність були напевно не на найвищому рівні , адже команда в підсумку фінішувала в середині турнірної таблиці.
А от наступний рік став "золотим" для "Здвижа". В сезоні 2011 року в порівнянні з сезоном 2010 кількість команд збільшилася з 10 до 14. Зр ... Читати далі »
Просмотров: 1300 | Добавил: arsenal | Дата: 29.05.2012 | Комментарии (0)